Wil je een behandeling boeken of meer informatie?
Liever bellen?
Je kunt ook bellen naar Ingrid de Geus, praktijk Energie Werkt: tel. 0182-513132.
Ik ben het best te bereiken op werkdagen van 8.30 tot 9.00 uur.
Eerst nog meer weten
Veelgestelde vragen
Waar is de behandeling?
Behandelingen worden gegeven aan de Reigerstraat 17, 2802 EM te Gouda.
Er is gratis parkeergelegenheid voor de deur.
De praktijk is goed bereikbaar met openbaar vervoer: vanaf station Gouda 3 haltes met bus 2 of bus 190 (halte St. Jobstraat).
Wat kost een behandeling?
Een consult of behandeling van een tot anderhalf uur kost 85 euro.
Een pakket van 6 behandelingen kost 420 euro.
Een Storyline Track and Balance behandeling kost 100 euro. Nieuwe cliënten krijgen een intake (kosten 75 euro) voor de eerste afspraak met Storyline behandeling.
Speciaal tarief voor mensen werkzaam in zorg en hulpverlening
Voor zorg- en hulpverleners kost een consult of behandeling van een tot anderhalf uur 75 euro.
Wordt een Eden Energy Medicine behandeling vergoed?
De Eden Methode wordt tot nu toe niet vergoed door zorgverzekeraars.
Hoe kan ik betalen?
Na afloop van het consult mail ik de factuur naar je. Je kunt het geld daarna overmaken.
N.B. Afzeggen van afspraken
Bij afzegging binnen een dag voor een afspraak wordt 50 euro in rekening gebracht.
Route
Praktijk Energie Werkt
KvK nummer 24485794
Banknummer: IBAN NL 16 ASNB 0706 9381 35
Veilige behandelingen door optimale luchtzuivering en ventilatie

Naast het uitvoeren van een uitgebreid hygiëneprotocol beschikt Energie Werkt over een optimaal ventilatie- en luchtzuiverend systeem. Dat geeft een veilig gevoel. Niet alleen is uitstekende ventilatie gewaarborgd, het bladstille aircosysteem zorgt ook voor zuivering van virussen, bacteriën en pollen uit de lucht. Meer informatie hierover, met uitgebreide testresultaten, kun je lezen via deze link.
Hygiëneprotocol: vóór iedere afspraak zijn leuningen, toilet, deuren en deurknoppen en stoelen schoongemaakt en ligt er schoon textiel op de behandeltafel. Vanzelfsprekend was ik mijn handen grondig voor en na iedere afspraak. Desinfecterende handgel en chirurgische mondkapjes zijn aanwezig. Ik draag een mondkapje tijdens de behandeling.
Van jou als cliënt wordt gevraagd een grote badhanddoek en een mondkapje mee te nemen naar de afspraak.
Indien gewenst kun je ook een afspraak maken voor volwaardige behandelingen op afstand, via Zoom. Vraag naar de mogelijkheden!